uaruen
Брайтон

Англійське місто-курорт Брайтон був невеликий непомітним рибальським селом аж до 1724 року, коли сильним штормом були зруйновані будинки місцевих жителів, і вони звернулися до британського уряду з проханням про допомогу. Сильні світу цього не відмовили постраждалої селі, і село була заново відбудована. У середині XVIII століття Брайтон відвідав відомий лікар Річард Рассел, який став пропагувати цілющу силу морського прибережного клімату. В результаті сюди потягнулися численні туристи, спочатку за лікуванням, а потім і просто на відпочинок. Незабаром курортна слава Брайтона перетворила маленьку село в популярний та модний курорт, куди все частіше стали вершки англійського суспільства.

Розвиток курортної системи активно йшло, коли в Брайтоні жив майбутній король Англії Георг IV. У той час були побудовані спеціальні візки, які доставляли курортників на пляж. Спеціально для наслідного принца спорудили будинки в індійському і китайському стилі, які збереглися до наших днів. Одне з цих будівель деякі називають «міським монстром» через його екзотичного виду. Здається, він зовсім випадково потрапив у центр Брайтона зі своїми куполами в формі цибулин, башточками і фігурної різьбленням по каменю в східних мотивах. Усередині цей будинок розкішно прибраний, як і належить східним особнякам, на стінах є цікаві малюнки драконів, горгулій та інших міфічних істот. 

Варте уваги:
  • Букінгемський палац

    Букінгемський палац (англ. Buckingham Palace) - офіційна лондонська резиденція британських монархів (в даний час - королеви Єлизавети II).

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: англійська

Валюта: фунтів стерлінгів

Заявка на тур
Новини