uaruen
Анталія

Місто-курорт Анталія розташований на висоті 40 метрів над рівнем моря на обривається до моря плато, в красивому затоці, який називається також Анталія. Гори Торос, схили яких покривають соснові ліси, спускаються вниз до блискучому чистому морю, утворюючи переривчасту берегову лінію, представлену пагорбами і рівнинами. Особливо красивий водоспад Дюден, відвідини якого зазвичай входить в безкоштовну екскурсію по Анталії, причому не тільки з самої Анталії, а й з довколишніх курортних зон відпочинку в Туреччині, містечок, таких як Кемер, Бельдібі, Белек та інших.

Анталія - ​​один з наймолодших курортів Туреччини з міжнародним аеропортом в 12 кілометрах від центру міста, з чудовою індустрією розваг, включаючи кілька аквапарків, величезна кількість готелів, які, за відгуками відпочиваючих, користуються незмінною популярністю. Зараз тури в Анталію постійно затребувані у туристів з усього світу, а горящі тури і путівки дозволяють проводити відпочинок на цьому знаменитому курорті практично для сім'ї будь-якої достатку. На одному узбережжі з курортом знаходиться безліч більш древніх міст, проте вони мертві, а Анталія процвітає. І саме завдяки поєднанню стародавнього і сучасного, вулиці та околиці курорту так привабливі для мандрівників.

Анталія, що стала центром курортної зони, привертає туристів багатою історичною спадщиною. Широко розвинена мережа сучасних готелів Анталії, безліч вишуканих ресторанчиків, затишні кав'ярні в національному стилі, всілякі розважальні центри і дискотеки, безліч магазинів з величезною різноманітністю товарів, парки водних розваг, міжнародний аеропорт, радо зустрічає гостей з усіх куточків світу, відмінна погода - все це перетворило місто-курорт в знамениту столицю Турецької Рив'єри!

Варте уваги:
  • Памуккале

    Памуккале (тур. Pamukkale, в пер. - «Бавовняний замок») - природний об'єкт в провінції Денізлі на південному заході Туреччини.

  • Олімпос

    Покинуте місто в лісі плюс чудові види з двох фортець над морем - ідеальна натура для фільмів a-la Індіана Джонс.

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: турецька

Валюта: турецька ліра

Летіти з Києва: 2,5 години

Заявка на тур
Новини