uaruen

Місцеві жителі вибудували в 1916-1917 рр.. у підніжжя гір 23-кілометрову кам'яну стіну, що стала їхнім захистом від руйнуючої стихії. Селищу дали ім'я - Кемер, що в перекладі з турецької означає "пояс".

Курортна зона Кемера славиться великою різноманітністю пейзажів: гірські хребти, покриті густою зеленню, соснові ліси, що підступають до берегової лінії, затишні тихі бухти, чудові піщано-галькові пляжі і кристально чисте море разючої блакиті. Це справжній рай для любителів підводного плавання, дійсних цінителів краси морських глибин. Вечірні розважальні програми, яскраві шоу нічних клубів і дискотек не дадуть нудьгувати гостям курорту. Покуштувати делікатеси турецької кухні пропонують численні ресторанчики Кемера. Курортна зона Кемера включає в себе райони: Белдібі, Гейнюк, м. Кемер, Кіріш, Чамьюва, Текірова, кожен з яких неповторний і по-своєму прекрасний.

Так само Кемер - один з найбільших яхтових портів Туреччини. Багато місцевих жителів і туристи, сидячи в затишному кафе гавані, люблять спостерігати за шикарними яхтами, що швартуються тут. Повністю оснащена пристань Кемера пропонує яхтсменам насолодитися найчистішими водами затоки і пляжами в південній частині міста.

У північній частині Кемера знаходиться Йорюк Парк, дивовижна "жива експозиція", присвячена життю турків, які жили сотні років тому. Це варто відвідати, особливо ввечері, щоб побачити вогні Анталії, сяючі далеко.

 

Час переїзду з аеропорту Анталії - приблизно 1:00. 

Варте уваги:
  • Памуккале

    Памуккале (тур. Pamukkale, в пер. - «Бавовняний замок») - природний об'єкт в провінції Денізлі на південному заході Туреччини.

  • Олімпос

    Покинуте місто в лісі плюс чудові види з двох фортець над морем - ідеальна натура для фільмів a-la Індіана Джонс.

Середня вартість:

середня вартість туру на одну людину

Мова: турецька

Валюта: турецька ліра

Летіти з Києва: 2,5 години

Заявка на тур
Новини